"Lato z Kiepurą" w Rabce-Zdroju (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 5.256 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 6.984 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
232 %
Nowy Targ
90 %
Zakopane
210 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dostateczna
PM 10: 116 | 232 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 45 | 90 %
Rabka-Zdrój
Dostateczna
PM 10: 105 | 210 %
22.08.2023, 13:50 | czytano: 1206

"Lato z Kiepurą" w Rabce-Zdroju (zdjęcia)

W rabczańskim amfiteatrze odbyło się widowisko "Lato z Kiepurą". Jego organizatorem była Orkiestra Filharmonii Krakowskiej. Podczas koncertu usłyszeliśmy najpiękniejsze arie i duety ze znanych operetek.

Fot. Piotr Kuczaj
Fot. Piotr Kuczaj
Wiązankę piosenek 20-lecia międzywojennego takich jak np.: „Umówiłem się z nią na 9”, „Kiedy cygańska dusza gra”, „Sex appeal” czy „Zimny drań”przygotowali i zaprezentowali wykonawcy Orkiestry Filharmonii Krakowskiej w składzie: Sławomir Chrzanowski – dyrygent, Iwona Socha – sopran (Marta Eggerth), Adam Sobierajski – tenor (Jan Kiepura), Anna Sokołowska-Alabrudzińska – wokal (Hanna Ordonówna), Dariusz Kordek – gość specjalny, Łukasz Lech – scenariusz, reżyseria i narracja. Wśród gości koncertu byli burmistrz Leszek Świder, wiceburmistrz Małgorzata Gromala i spora rzesza melomanów, mieszkańców i turystów, którzy gorąco przyjęli i nagrodzili krakowskich artystów. Duże wrażenie zrobiła obecność w amfiteatrze członków stowarzyszenia Dawnej Rabki Czar w epokowych strojach.

Źródło: UM Rabka-Zdrój, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas