Operetka, musical, muzyka filmowa - brawurowy koncert w Nowym Targu (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 05 grudnia
Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy
Nowy Targ
Clouds
-5°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
-1°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-5°
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-0°
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-6°
Wiatr: 7.488 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-6°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 86 %
Jakość powietrza
356 %
Nowy Targ
250 %
Zakopane
220 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Zła
PM 10: 178 | 356 %
Zakopane
Dostateczna
PM 10: 125 | 250 %
Rabka-Zdrój
Dostateczna
PM 10: 110 | 220 %
24.09.2023, 11:24 | czytano: 1540

Operetka, musical, muzyka filmowa - brawurowy koncert w Nowym Targu (zdjęcia)

NOWY TARG. Wczoraj na scenie Miejskiego Centrum Kultury wystąpił Duo Performance, czyli Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek. Duetowi śpiewaków towarzyszyli członkowie Krynickiego Studia Baletowego im. W. Szlęka z Krynicy-Zdroju.

zdj. Maciej Gębacz
zdj. Maciej Gębacz
Duet wokalno-taneczny występujący pod nazwą Duo Performance tworzą pochodząca z Krakowa sopranistka i baryton rodem z Golasowic. Oboje są absolwentami Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie, natomiast studia I stopnia ukończyli w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jako duet po raz pierwszy wystąpili na deskach Filharmonii Krakowskiej podczas Koncertu Debiutów „Magiczny Świat Operetki i Musicalu”. Od tej pory wspólnie tworzą projekt, którego efekty można usłyszeć na wieku scenach.

Prezentują covery utworów ze znanych filmów - także animowanych, największe przeboje operetkowe, światowe hity oraz piosenkę aktorską.

Koncert "Najpiękniejsze Melodie Świata'' spotkał się w Nowym Targu z gorącym przyjęciem. Wieczór poprowadziła Ewa Romaniak.

s/ zdj. Maciej Gębacz
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas