Wystawa "Nie-pokój Nauczycielski" (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 3.672 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
10°
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 78 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
22 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
22.10.2023, 19:17 | czytano: 1767

Wystawa "Nie-pokój Nauczycielski" (zdjęcia)

W krościeńskiej Galerii w Ratuszu odbył się wernisaż XVI wystawy pt. „Nie-pokój Nauczycielski”, w której swoimi pasjami i hobby podzieliło się 15 nauczycieli i pracowników oświaty pracujących na terenie Gminy Krościenko, Ochotnicy, Szczawnicy i Krakowa.

zdj. organizatora
zdj. organizatora
Twórcy to: Agnieszka Warzecha, Andrzej Beliczyński, Anna Dyda, Anna Malik, Anna Malinowska, Barbara Waruś, , Elżbieta Kubik, Ewa Majerczak, Kazimiera Orzeł, Jadwiga Środulska-Wielgus, Krystyna Kolkowicz, Krystyna Walosik, Maria Jawor, Maria Konopka, Monika Ziemianek- Sztajer.

Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest tradycyjnie Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Adama Mickiewicza, we współpracy ze Stowarzyszeniem Artystów Pienińskich oraz Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n.D.

Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do końca listopada. Organizatorki dziękują Jaśkowi Kubikowi za uświetnienie wernisażu swoją muzyką i śpiewem.

źródło: organizator, s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas