Jak nie dać się oszukać - policjanci przestrzegają seniorów - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 5.616 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 6.048 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 4.176 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
232 %
Nowy Targ
90 %
Zakopane
210 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dostateczna
PM 10: 116 | 232 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 45 | 90 %
Rabka-Zdrój
Dostateczna
PM 10: 105 | 210 %
03.11.2023, 12:28 | czytano: 1302

Jak nie dać się oszukać - policjanci przestrzegają seniorów

Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej spotkali się z seniorami w Domu Ludowym. Przestępstwa metodą „na wnuczka, na wypadek czy oszustwa za pomocą kodów BLIK”, to tylko część z tematów, jakie zostały omówione w trakcie wydarzenia. Spotkanie zostało zorganizowane we współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich.

zdj. KPP w Zakopanem
zdj. KPP w Zakopanem
- Wydarzenie było jednym z wielu przedsięwzięć na rzecz bezpieczeństwa, w jakich biorą udział tatrzańscy policjanci. To konkretne wydarzenie było skierowane do bukowiańskich seniorów i miało na celu zwiększenie świadomości na temat zagrożeń ze strony oszustów. Głównym celem spotkania było przede wszystkim uwrażliwienie słuchaczy na sytuacje, w których mogą stać się ofiarą przestępstwa oraz zwiększenie świadomości osób starszych o tego typu zjawiskach. Policjanci, którzy zajmują się m.in. profilaktyką, szczegółowo omówili przypadki oszustw, które miały miejsce w Bukowinie Tatrzańskiej. Udzielili też rad, jak chronić się przed tego typu zagrożeniem. Słuchacze dowiedzieli się jak skutecznie poprawić swoje bezpieczeństwo w miejscach publicznych oraz w miejscu zamieszkania. Ważnym elementem tego spotkania było również omówienie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym zwłaszcza teraz w okresie jesiennym. Przypomniano jak ważnym jest posiadanie elementów odblaskowych - relacjonuje asp. sztabowy Roman Wieczorek z KPP w Zakopanem.


źródło: KPP W Zakopanem, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
Mieszkaniec xx10:50, 5 listopada 2023
A teraz policjanci z bukowiny t. na szkolenie jak należy się zachować gdy wieśniak zaniedbuje zwierzęta.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas