Świąteczne prezenty dla podopiecznych DPS w Białce Tatrzańskiej - podhale24.pl
Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława
Nowy Targ
Clouds
18°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.796 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.392 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
19°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
15°
Wiatr: 1.764 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
64 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
22.12.2023, 10:09 | czytano: 2157

Świąteczne prezenty dla podopiecznych DPS w Białce Tatrzańskiej

Policjanci z Komisariatu Policji w Bukowinie Tatrzańskiej przygotowali świąteczne prezenty dla dzieci i nastolatków z Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Białce Tatrzańskiej.

zdj. KP Bukowina Tatrzańska
zdj. KP Bukowina Tatrzańska
Bukowiańscy mundurowi przygotowali świąteczne paczki dla dzieci i nastolatków przebywających w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie Zgromadzenia Sióstr Serafitek w Białce Tatrzańskiej.


"Wszyscy policjanci i pracownicy Policji bardzo chętnie włączyli się do akcji i pomimo dość krótkiego terminu realizacji, zebrali potrzebne środki na zakup głownie słodyczy dla dzieci" - podkreślają funkcjonariusze.


Policjanci zawieźli przygotowane paczki do „Serafitek” i przekazali je na ręce kadry i podopiecznych.


opr. s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Kamil19:39, 22 grudnia 2023
Miłość i poświęcenie dla innych ludzi nawet chorych i potrzebujących nie zna granic. Taki piękny gest ze strony policjantów powinien być wynagrodzony premią uznaniową oraz awansem. Macie wielkie serce które zasługuje na uznanie. Bronicie ludzi przed bandziorami oraz pomagacie chorym to naprawdę wielki gest i poświęcenie. Wasza chojność widoczna jest w radości tych bardzo chorych i potrzebujących ludzi, często porzuconych przez bliskich z powodu choroby. Bóg na pewno wam to zaangażowanie i poświęcenie wynagrodzi. Żeby każdy brał z was przykład to świat by wyglądał inaczej, każdy był by zadowolony z chciaż najmniejszego podarunku. Któż jak nie Bóg
0
mieszkaniec11:29, 22 grudnia 2023
Brawo policja Bukowina
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas