Sylwestrowa noc w Szczawnicy (zdjęcia) - podhale24.pl
Sobota, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 3.672 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 3.96 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 84 %
Jakość powietrza
40 %
Nowy Targ
28 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
03.01.2024, 09:15 | czytano: 1560

Sylwestrowa noc w Szczawnicy (zdjęcia)

Podtrzymując dobrą tradycję ostatnich lat, także i w tym roku Szczawnica zorganizowała sylwestrową imprezę pod kolejką na Palenicę. Przed sylwestrowym szaleństwem można było skorzystać z innych zimowych szczawnickich atrakcji. Potem była już tylko szampańska zabawa.

Dzięki ładnej pogodzie mieszkańcy uzdrowiska oraz turyści przybyli na sylwestrowe szaleństwo przed imprezą korzystali z lodowiska, stoków narciarskich i ścieżek spacerowych. 

Zabawa sylwestrowa rozpoczęła się o 21.30. Można było usłyszeć dźwięki DJ Camelota, które porwały zgromadzonych do tańca i wprowadziły w świetną atmosferę.

Pół godziny później rozpoczął się koncert zespołu Pogwizdani - grupy przyjaciół, którzy do muzyki podchodzą w sposób dość humorystyczny. Jak mówią członkowie zespołu, połączyła ich pasja do folku, pięknych kobiet i dobrej zabawy. I taką zabawę dostarczyli, bowiem ludzie tańczyli, śpiewali i znakomicie się bawili.

Wraz z wybiciem zegara oznajmiającego nastanie nowego 2024 roku na niebie rozbłysły sztuczne ognie.

Do godziny 1:00 wszyscy znakomicie się bawili przy dźwiękach DJ Camelota.

jd/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas