Palenica tańsza dla szczawnickiej młodzieży - podhale24.pl
Czwartek, 29 lutego
Imieniny:
Nowy Targ
Clouds
Wiatr: 2.124 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 1.26 km/h Wilgotność: 94 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
10.02.2024, 09:41 | czytano: 514

Palenica tańsza dla szczawnickiej młodzieży

Zarząd Polskich Kolei Linowych w Zakopanem przedłużył zniżki dla szczawnickich dzieci i młodzieży na swojej stacji narciarskiej „Palenica”.

Fot. PKL Palenica / Facebook
Fot. PKL Palenica / Facebook
50-procentowa ulga na 4-godzinne skipassy dla dzieci i młodzieży do lat 15 z terenu miasta i gminy, planowana początkowo na okres zimowych ferii, została przedłużona do końca zimowego sezonu.

Dodatkowo PKL przeznaczyły 100 voucherów na zakup 4-godzinnych skipassów z 50-procentowym rabatem dla szczawnickiej młodzieży ze szkół ponadpodstawowych. Odbierać je można w biurze Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Szczawnicy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, z dokumentami potwierdzającymi miejsce zamieszkania i nauki ucznia - legitymacja szkolna, dowód osobisty.

oprac. p/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas