Turniej charytatywny dla Kubusia (zdjęcia) - podhale24.pl
Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada
Nowy Targ
Snow
Wiatr: 2.556 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 98 %
Snow
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 100 %
Clouds
-0°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 99 %
Snow
-1°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 98 %
Jakość powietrza
30 %
Nowy Targ
38 %
Zakopane
14 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 15 | 30 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
13.02.2024, 19:03 | czytano: 1261

Turniej charytatywny dla Kubusia (zdjęcia)

Niedziela 11 lutego była wyjątkowo intensywna. Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Jabłonce rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej.

Fot. Łukasz Sowiński
Fot. Łukasz Sowiński
Wydarzeniu towarzyszył kiermasz ciast i słodkości przygotowany przez Stowarzyszenie Orawska Fabryka Inicjatyw Społecznych, Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Orawki i Chyżnego oraz Szkolny Wolontariat z SP nr 1 w Jabłonce. Wszyscy bardzo chętnie wykazali swoją gotowość do pomagania innym poprzez dzielenie się swoimi wypiekami. Środki zebrane w trakcie turnieju zostaną przekazane na leczenie Kubusia Bachuli.

Sportowa rywalizacja o Puchar Wójta Gminy Jabłonka obfitowała w wiele efektownych zagrań, co brawami doceniali zgromadzeni kibice. Zawodnicy ośmiu startujących drużyn wykazywali się prawdziwą walecznością, jednak zawsze w duchu fair play. Najskuteczniejsi okazali się siatkarze z Myślenic - Kamraci, którzy w meczu finałowym pokonali zespół Maryjanka. W meczu decydującym o III miejsce drużyna S-VK Trstena pokonała drużynę Nowy Targ Orawa. Kolejne miejsca zajęli: Orły Naprawa, Żubry, Szare Lisy, Team Lipnica Wielka. W niedzielny wieczór puchary, dyplomy i nagrody wręczył Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak. O zabezpieczenie medyczne zadbali strażacy z OSP Orawka. Turniej oraz kiermasz ciast wsparł Szkolny Wolontariat z SP nr 1 w Jabłonce.

Słodkości cieszyły się zainteresowaniem, a zebrane do puszek ofiary w kwocie 7 379,55 zł i 107 euro, będą dużym wsparciem w drodze do zdrowia Kubusia.

Źródło: UG Jabłonka, r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas