Charytatywny turniej siatkówki (zdjęcia) - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Czarny Dunajec
Rain
15°
Wiatr: 6.372 km/h Wilgotność: 88 %
Rain
15°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 82 %
Rain
16°
Wiatr: 5.904 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.328 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 90 %
Rain
18°
Wiatr: 5.22 km/h Wilgotność: 90 %
Jakość powietrza
62 %
Nowy Targ
56 %
Zakopane
46 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 31 | 62 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 28 | 56 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 23 | 46 %
28.03.2024, 17:26 | czytano: 838

Charytatywny turniej siatkówki (zdjęcia)

W Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku, odbył się III turniej charytatywny pod patronatem wójta gminy oraz Centrum Kultury i Promocji w Krościenku na Dunajcem.

zdj. organizatora
zdj. organizatora
W turnieju brało udział 5 drużyn:
1 - Pieniny
2 - Spektakularni
3 - Darkness Ochotnica
4 - Bocianki
5- Młode Lisy Cieniawa

Rywalizacja była bardzo zacięta a poziom drużyn był wyrównany. Gra odbywała się w systemie każdy z każdym a po zakończeniu i podliczeniu punktów to drużyna Spektakularni okazała się najlepszą, drugie miejsce zajęła drużyna Darkness Ochotnica, Trzecie Młode lisy Cieniawa, czwarte Pieniny a piąte Bocianki.

Najlepszym atakującym turnieju został Darek Dyda z drużyny Spektakularni, a MVP turnieju został Wiktor Bylica z drużyny Młode lisy Cieniawa. Najlepsze drużyny oraz najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami oraz statuetkami ufundowanymi przez Wójta gminy.

"To był nasz trzeci turniej charytatywny w którym graliśmy dla małego Wiktorka który potrzebuje wsparcia w leczeniu oraz rehabilitacji. Do akcji jak co roku dołączyła się Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr. 2 Krościenko n.D, ul. Biały Potok 1, którzy zorganizowali kiermasz i upiekli pyszne ciasta i ciasteczka. Dziękujemy drużynie siatkarskiej Pieniny a zwłaszcza jej kapitanowi Dariuszowi Żabińskiemu za pomoc w zorganizowaniu turnieju, zarządzaniu drużynami podczas turnieju oraz wsparciem technicznym. Dziękujemy Sędziemu Andrzejowi Stołowskiemu, Radzie Rodziców SP nr 2, Wolontariatowi LO oraz
Dyrektorowi LO Robertowi Dębskiemu" - piszą organizatorzy w podsumowaniu.

opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
Pytajnik17:49, 29 marca 2024
Piękna inicjatywa. Dębski a gdzie drużyna z LO? Szkoła z takimi tradycjami i sukcesami w poprzednich latach w siatkówce dostaje na ostatnich zawodach dwucyfrowke od bociana. Szok, jak można w kilka lat zniszczyć sport szkolny. Jest jeszcze coś w tej szkole czego nie zepsułeś?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas