Wędkarski Dzień Dziecka pod patronatem Podhale24 (zdjęcia) - podhale24.pl
Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka, Amandy
Jabłonka
Clouds
16°
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.752 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.464 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
17°
Wiatr: 5.724 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.652 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
12°
Wiatr: 5.472 km/h Wilgotność: 78 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
11.06.2024, 10:38 | czytano: 845

Wędkarski Dzień Dziecka pod patronatem Podhale24 (zdjęcia)

Całe rodziny przyszły nad staw w Ludźmierzu, aby razem z Podhalańskim Klubem Karpiowym spędzić dzień dziecka. Szereg atrakcji, w tym typowo wędkarskie pokazy sprawiły, że wiele młodych osób będzie chciało zacząć wędkować.

fot. Organizator
fot. Organizator
Staw rybny “Rybacówka” w Ludźmierzu stał się “placem zabaw” nie tylko dla dzieci, ale całych rodzin, które przyszły, aby nad wodą spędzić wspólnie czas i poznać techniki łowienia ryb. Podhalański Klub Karpiowy zorganizował wiele atrakcji w tym dmuchane zjeżdżalnie, akwarium z rybami, które żyją w naszych wodach oraz kącik artystyczny. Największym powodzeniem cieszyły się typowo wędkarskie atrakcje.

- Mieliśmy stanowisko, gdzie trzeba było zarzucić wędką do celu. Było pływanie pontonem po stawie. Mieliśmy pokaz sprzętu wędkarskiego, a dzięki złowionym kilku rybom mogliśmy pokazać jak zaopiekować się rybą po złowieniu. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zdalnie sterowane łódki. Zrobiliśmy małe wyścigi na wodzie - opisuje Maciej Gąsienica-Walczak, prezes Podhalańskiego Klubu Karpiowego.

Dzieci na każdym ze stanowisk szkoleniowych otrzymywały pieczątki. Po przejściu całej ścieżki mogły podejść do stołu zastawionego różnymi gadżetami i wybrać sobie coś dla siebie. Odbyła się także loteria fantowa. Rozlosowano wędki, kołowrotki, żyłki i wiele innych wartościowych nagród wędkarskich. Te dzieci, które nie wygrał nic w loterii na pocieszenie ponownie podchodziły do stołu z prezentami aby wybrać sobie nagrodę.

- Te nagrody sami ufundowali członkowie klubu. Nie mieliśmy sponsorów, ale mamy miłośników wędkarstw, którzy chcą zarażać swoją pasją innych i zaszczepić ją w najmłodszych - mówi Maciej Gąsienica-Walczak.

W akcję poza Podhalańskim Klubem Karpiowym włączyli się przedsiębiorcy z Zakopanego. Miejsce udostępnione zostało przez łowisko Rybacówka. Dzieci z Tatrogrodu dowieźli kierowcy TAXI Parzenica, a o coś do zjedzenia zadbała Kraina Smaku Grzegorza Lelka.

- To pierwszy wędkarski dzień dziecka jaki organizujemy, ale na pewno nie ostatni. Tyle radości i uśmiechów, co zobaczyliśmy sprawiło, że już myślimy co zrobić za rok. Na pewno będzie jeszcze więcej atrakcji - zapowiada Gąsienica-Walczak. - Dzieci jeszcze nad wodą prosiły rodziców, żeby zacząć jeździć na ryby - dodaje.

e/k
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas