Warsztaty musicalowe w Kościelisku - podhale24.pl
Środa, 17 lipca
Imieniny: Anety, Aleksego, Julietty
Rabka Zdrój
Clouds
20°
Wiatr: 10.008 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
20°
Wiatr: 11.376 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
23°
Wiatr: 6.804 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
21°
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
25°
Wiatr: 8.532 km/h Wilgotność: 87 %
Rain
22°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 93 %
Jakość powietrza
2 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 1 | 2 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
21.06.2024, 18:10 | czytano: 422

Warsztaty musicalowe w Kościelisku

Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko zaprasza na wakacyjne Warsztaty Musicalowe, które odbędą się w dniach 22-25 lipca br. Zajęcia prowadzone będą w dwóch blokach godzinowych - z podziałem na wiek uczestników - w godzinach popołudniowych.

Nie ma ograniczeń wiekowych. Warsztaty są skierowane zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Udział w konkursie jest odpłatny - 100 zł od osoby za 4 dni warsztatów. Cena obejmuje udział w warsztatach i poczęstunek.

Prowadzący:

Ewa Zug - pianistka, akompaniator, pedagog, dyrygent, kierownik zespołów muzycznych, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, , koncertuje z Filharmonią Śląską, Zabrzańską, z orkiestrą Aukso, współpracuje z aktorami, nagrywa płyty. Laureatka wielu nagród, m.in. Medalu "Zasłużony dla kultury polskiej".

Karolina Sypniewska - pochodząca z Kościeliska absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, członek zespołu wokalnego Teatru Rozrywki, śpiewa w fundacji "Pro Artis", debiutowała w Teatrze Witkacego, zagrała w musicalu „Przerwana Cisza”, „Pinokio” i „Koty” oraz w licznych koncertach teatru.

Warsztaty zakończą się koncertem finałowym, na którym uczestnicy oraz prowadzący zaprezentują przygotowany podczas warsztatów repertuar.

Zapisy przez formularz dostępny na stronie Urzędu Gminy Kościelisko.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas