PM 10: 13 | 26 %
PM 10: 14 | 28 %
03.10.2011, 09:03 | czytano: 794

Unihokeistki MMKS Podhale dwukrotnie pokonały Multi Kilers Kraków

NOWY TARG. Znakomicie spisały się zawodniczki MMKS Podhale. W trakcie weekendowych rozgrywek ekstraklasy seniorki wygrały oba mecze.

"Krakowianki przez dwie tercje w każdym spotkaniu dotrzymywały tempa nowotarżankom. Trzecie tercje pierwszego meczu należała jednak już do brązowych medalistek z ubiegłego sezonu, które w tej części gry przechyliły szalę na swoją korzyść. W drugim spotkaniu walka była bardziej zacięta, krakowianki po golach m.in. Grzelec i Bugajskiej, które w zeszłym sezonie występowały w MMKS prowadziły 5:4 w 45. minucie. Minutę po 5 trafieniu dla Multi wyrównała Florczak Justyna, a w 57. minucie gola na wagę zwycięstwa nowotarżanek w tym meczu zdobyła Magda Krzystyniak.

Multi Killers Kraków – MMKS Podhale Nowy Targ 2:6 (1:1; 1:2 ; 0:3)

14:31 0:1 Lech Sabina – Bryniarska Marzena
15:03 1:1 Skamla Magdalena – Bogaczyk Dominika
23:22 1:2 Krzystyniak Magdalena
30:44 1:3 Bryniarska Ewelina – Timek Agnieszka
39:55 2:3 Bogaczyk Dominika
45:12 2:4 Bryniarska Ewelina – Florczak Justyna
52:26 2:5 Bryniarska Marzena – Piekarczyk Karolina