Emocjonujące zakończenie ferii pod Tatrami - podhale24.pl
Piątek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Jabłonka
Clouds
17°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
17°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 85 %
Rain
17°
Wiatr: 12.528 km/h Wilgotność: 51 %
Rain
18°
Wiatr: 13.032 km/h Wilgotność: 45 %
Rain
18°
Wiatr: 15.156 km/h Wilgotność: 53 %
Clouds
16°
Wiatr: 9.072 km/h Wilgotność: 72 %
Jakość powietrza
48 %
Nowy Targ
34 %
Zakopane
18 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 24 | 48 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
28.02.2014, 18:13 | czytano: 1559

Emocjonujące zakończenie ferii pod Tatrami

To ostatni weekend tegorocznych ferii zimowych. Osoby wypoczywające w Zakopanem i okolicach czeka kilka atrakcyjnych imprez, na które zaprasza TAURON Bachleda Ski.

W piątek (28 lutego) na Polanie Szymoszkowej swój ostatni przystanek miał Projekt Zima TVN. To już siódmy z kolei ośrodek narciarski, do którego w tym sezonie zawitały gwiazdy stacji TVN oraz zaproszeni goście.

W sobotę (1 marca) również na Szymoszkowej odbędzie się ostatnia impreza z cyklu Pucharu Energetyków. Po Rusińskim Wierchu i Jaworzynie Krynickiej, na koniec sezonu energetycy odwiedzą Zakopane. Zawody, w których rywalizują pracownicy grupy TAURON, rozpoczną się o godzinie 10:00.

Na największe sportowe emocje poczekać trzeba będzie aż do niedzieli, kiedy to na Harendzie odbędzie się Wielki Finał AZS Winter Cup. Zawody te cieszą się olbrzymim zainteresowaniem w środowisku akademickim, do czego z pewnością przyczynia się nagroda główna w postaci samochodu osobowego. W tym roku najlepszy zawodnik lub zawodniczka całego cyklu odbierze kluczyki do nowego Volkswagena up!. Atmosferę dodatkowo podgrzewa fakt, że finałowe zawody cyklu punktowane są podwójnie, a co za tym idzie do rywalizacji o nagrodę główną włączyć się może kilka osób. Ostateczne rozstrzygnięcia nastąpią dopiero na mecie slalomu na Harendzie. Zawody rozpoczną się o godzinie 9:00.

Więcej informacji odnośnie projektu TAURON Bachleda Ski znaleźć można na stronie internetowej www.tauronbachledaski.pl oraz na facebook.com/TauronBachledaSki.

mat. prasowy, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas