Sobota, 30 maj 2020, Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Czarny Dunajec i okolice
Rain
13°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 58
Rain
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 58
Rain
13°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
13°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 62
Rain
13°
Wiatr: 27.36 km/h Wilgotność: 69
Rain
13°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.05.2014, 10:46 | czytano: 652

KS „Luboń” Skomielna Biała na Pucharze Słowacji MTB (zdjęcia)

KS Luboń

Brak wyścigów na rodzimym podwórku zmusił kolarzy „Lubonia” Skomielna Biała do wyprawy do miejscowości Dvorniky, gdzie rozegrana została 2 edycja Pucharu Słowacji MTB.

Ciekawostką słowackich wyścigów jest przejazd techniczny, w którym uczestniczą wszyscy młodsi zawodnicy do juniora młodszego włącznie. Każdy błąd karany jest dodatkowymi sekundami doliczanymi do czasy wyścigu zasadniczego i dopiero suma tych czasów decyduje o ostatecznej klasyfikacji. Boleśnie przekonał się o tym młodzik Maciej Biedrończyk, który do mety dojechał na trzeciej pozycji lecz po doliczeniu karnych sekund sklasyfikowany został na 6 miejscu. W tej samej kategorii ale w gronie dziewcząt Maja Latawiec zakończyła rywalizację na 9 pozycji. Karne sekundy odczuł również Jarosław Żur w gronie juniorów młodszych. Na mecie zameldował się na 5 miejscu, by pod doliczeniu karnego czasu uplasować się na 7 lokacie. Bartosz Dziadkowiec po dwóch kraksach był 8 a Michał Bal z powodu defektu roweru nie ukończył rywalizacji. W juniorkach młodszych Klaudia Bajołek sklasyfikowana została na 7 pozycji a Magdalena Utnicka musiała wycofać się z rywalizacji w trakcie wyścigu.

Na zakończenie zawodów rozegrane zostały najważniejsze wyścigi w kategoriach od juniora do elity. Z bardzo dobrej strony pokazały się juniorki „Lubonia”. Kaja Karkula „wjechała” na 3 stopień podium a Klaudia Demkowska była czwarta.
Gratulując zawodnikom osiągniętych rezultatów pozostaje życzyć im dalszych udanych występów.

Marek Karkula
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij