Towarzyskie Zawody Konne w Powożeniu (wyniki i zdjęcia) - podhale24.pl
Czarny Dunajec
Clouds
5°C
Clouds
5°C
Rain
7°C
Rain
8°C
Clouds
9°C
Rain
5°C
Kartka z kalendarza
23.07.2014, 12:35 | czytano: 1200

Towarzyskie Zawody Konne w Powożeniu (wyniki i zdjęcia)

W Ludźmierzu zorganizowane zostały Towarzyskie Zawody Konne w Powożeniu. Najwyższe noty uzyskali: Małgorzata Skupień i Magdalena Kaczorowska (koń Bandos) z Poronina, Wojciech Ścisłowicz i Jan Galica (Agat) z Ludźmierza, Bartłomiej Woźnica i Kazimierz Jachym (Neapolitano) - Stajnia Galica oraz Antoni Łukasik i Janusz Michalak (Wardal i Farys) z Gładyszowa.

zdj. Michał Adamowski
zdj. Michał Adamowski
W kategorii ujeżdżania, wśród zaawansowanych wygrali: Małgorzata Skupień i Magdalena Kaczorowska (Bandos) z Poronina, Bartłomiej i Woźnica Kazimierz Jachym (Neapolitano) - Stacja Galicja oraz Antoni Łukasik Janusz Michalak (Wardal, Farys) z Gładyszowa. Największą zręcznością w powożeniu wykazali się Marcin Śledź i Tomasz Migiel (Conversano) z Zakopanego.

Wśród amatorów triumfowali: Stanisław Biela i Jan Ścisłowicz (Egon) z Ludźmierza, Jan Strama i Maciej Gąsienica Sieczka (Jero SA Franko).

W kategorii maraton zwyciężyli Wojciech Ścisłowicz i Krzysztof Nosal (Agat) z Ludźmierza

Organizatorem zawodów było jeździeckie stowarzyszenie Pro-Nati w Ludźmierzu. Imprezie patronowało Podhale24.

Pełne wyniki w galerii poniżej.

s/ zdj. Michał Adamowski
Reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
19
05.2025
Nie przegap!
14
06.2025
Nie przegap!
25
05.2025
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
maj
18
Niedziela
Imieniny:Eryka, Aleksandry, Feliksa
Kliknij po więcej