Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Zakopane i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
14°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
16°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
12°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 88 %
25.09.2014, 23:12 | czytano: 714

Mistrzowski debiut

Pełen niespodzianek i trzymający w napięciu ostatni turniej Polskiej Ligi Paintballowej w Uniejowie pozwolił w klasyfikacji generalnej drużynie Ghosts Podhale uplasować się na pierwszym miejscu.

Duchy przed turniejem znajdowały się w mało komfortowej sytuacji, gdyż tracili sporo do pierwszej drużyny Biedroneczek z Kolonowskiego. Aby wyprzedzić ich w klasyfikacji generalnej drużyna z Podhala musiała zająć pierwsze miejsce i liczyć na poważne potknięcie zaprzyjaźnionej drużyny Biedroneczek, której to wystarczył najniższy stopień podium.

Z fazy grupowej Ghosts wyszli z pierwszego miejsca wygrywając swoje mecze 4:0, 4:0 i 4:1, jednakże niespodziewanie ze swojej grupy nie wyszedł najgroźniejszy rywal. Takiej szansy nie można było zmarnować. Półfinał był jednak bardzo ciężką przeprawą, z której w dogrywce zwycięsko wyszło Podhale 3:2 przeciwko No Excuses Poznań. Można było świętować, otwarto szampana - debiutująca reprezentacja Podhala zajęła pierwsze miejsce w sezonie 2014 PLP4. W finale stanęli naprzeciwko rewelacyjnie dysponowanej tego dnia drużynie New Company Pabianice. Tym razem wynik 3:1 dla Pabianic.

Nie tracąc czasu Ghosts Podhale już planuje przygotowania pierwszego składu do sezonu 2015, oprócz tego regularnie prowadzone są treningi dla grupy juniorów. Za wsparcie dziękujemy Tatrzański Park Rozrywki, rhSPORT, FH GUTT, Kansus, Berdax

Józef Gutt
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij