Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
14°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
16°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
12°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 88 %
24.10.2014, 23:03 | czytano: 881

Czarnodunajecki turniej paintballowy (zdjęcia)

Na poligonie Hot Shot Paintball Podhale w Czarnym Dunajcu odbył się turniej w formacie 1 vs 1.

- Na placu boju stawiło się siedmiu wspaniałych, w tym jedna kobieta, która całemu zdziwieniu reszty startujących pokazała chłopakom jak się w turnieju gra. Pogoda dopisała zawodnicy dopisali, a co najważniejsze - uśmiech na buźkach startujących - bezcenny. W imieniu Paintball Podhale dziękuję uczestnikom za udany turniej, wyśmienitą zabawę i udział. Jesteście wielcy. Dziękuje Podhale24 za patronat medialny nad cała imprezą, jak również podziękowania kieruje do państwa Chmiel z podhale-sport.pl i wsparcie zawsze naszych imprez paintball"owych na Podhalu. Z góralskim zakończeniem Wielkie Bóg Zapłać! - pisze organizator turnieju Maciej Lenart.
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij