Michał Zubek: Niedzielne spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie - podhale24.pl
Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
Szczawnica
Clouds
11°
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.78 km/h Wilgotność: 35 %
Clouds
12°
Wiatr: 2.664 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
12°
Wiatr: 2.34 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
13°
Wiatr: 4.608 km/h Wilgotność: 100 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
0 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
20.09.2008, 16:33 | czytano: 958

Michał Zubek: Niedzielne spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie

W VII kolejce PLH, Podhale na wyjeździe zmierzy się z drużyną z Gdańska. Na trybunach będzie panować przyjazna atmosfera z racji przyjaźni między dopingującymi swoje zespoły - pisze Michał Zubek z Klubu Kibica.

zdj. Michał Adamowski www.adamowski.com.pl
zdj. Michał Adamowski www.adamowski.com.pl
Niedzielne spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Początek - o godzinie 17.00. Nasi kibice jak przy każdym wyjazdowym meczu będą mogli się spotkać na czacie internetowym (http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=podhale_nowy_targ ).

Obydwie drużyny dzielą 3 punkty. To Gdańsk znajduję się wyżej w tabeli i jak na razie spisuje się rewelacyjnie. Drużyna swoje predyspozycje potwierdziła wczoraj pokonując Tyski GKS 4:2. Spotkanie to odbyło się na lodowisku w Katowicach. Osłabieniem zespołu będzie brak kontuzjowanych: Rzeszutki i Leśniaka.

Podhale jak na początek sezonu radzi sobie nieźle. Najwięcej bramek zdobyła druga formacja z Baranykiem i Kubenką na czele. Dobrze radzi sobie tez trzecia piątka z bramkostrzelnym Gruszką i pełnym zapału do gry- Dziubińskim i Malasińskim. Ku zaskoczeniu najwięcej problemów jest w pierwszej piątce. Brakuje tam kontuzjowanego Różańskiego i Piekarza. Tego pierwszego zastępuje Batkiewicz, a drugiego w obronie Galant. W pełni formy nie jest Zapała który nie trenował prawie cały Sierpień z powodu kontuzji, a Paciga chyba jeszcze nie do końca odnajduje się w drużynie.

Górale jednak źle na lodzie nie wyglądają. Grają całkiem niezły hokej, ale są jeszcze elementy nad którymi muszą popracować. Trzeba pamiętać, że szczyt formy ma nadejść w drugiej części sezonu.

Nie wiadomo czy do Gdańska pojedzie Tomasz Rajski, który przechodzi obecnie poważny kryzys. Trzeba życzyć Tomkowi siły.

Spotkanie ze Stocznią ma dodatkowy akcent. Przyjaźń miedzy kibicami, która od ostatniego sezonu bardzo się rozwinęła stała się faktem. Natomiast wynik spotkania poznamy w niedzielę.

Michał Zubek
podhale-hokej.pl
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas