Środa, 02 grudzień 2020, Imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała
Czarny Dunajec i okolice
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 88
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-4°
Wiatr: 3.852 km/h Wilgotność: 82
Clouds
-6°
Wiatr: 8.892 km/h Wilgotność: 88
Clear
-12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
Rabka-Zdrój
Zła
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.05.2016, 10:00 | czytano: 938

Unihokej: Superfinał 2016

Już 14 maja na sali sportowej Os. Niwa 4c odbędzie się największe polskie unihokejowe święto. Superfinał Salming Ekstraligi 2016 to jednodniowy turniej w którym odbędą się cztery najważniejsze mecze sezonu.

 O godzinie 11 oraz 14 odbędą się pojedynki o brązowy medal kobiet i mężczyzn. O 17 oraz o 20 zaś będą miały miejsce wielkie finały rozgrywek kobiet i mężczyzn. Tegoroczna impreza po raz pierwszy zawitała do Nowego Targu, od wielu lat to właśnie miasto jest uznawane za stolicę polskiego unihokeja. Dla kibiców przygotowano liczne konkursy, niespodzianki. Superfinał 2016 patronatem objął Marszałek Województwa Małopolskiego, Burmistrz Nowego Targu oraz Starosta Nowotarski. TVP 3 jest oficjalnym patronem medialnym. Organizatorzy apelują o wcześniejsze zjawienie się na hali, gdyż ograniczona liczba miejsc może sprawić, że będzie trudno o miejsce.

Tekst organizator

Zobacz więcej na

najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij