Młodzi hokeiści wrócili z obozu szkoleniowego - podhale24.pl
Środa, 17 lipca
Imieniny: Anety, Aleksego, Julietty
Szczawnica
Clouds
19°
Wiatr: 10.008 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
19°
Wiatr: 11.376 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
23°
Wiatr: 6.804 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
20°
Wiatr: 8.82 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
24°
Wiatr: 8.532 km/h Wilgotność: 87 %
Rain
21°
Wiatr: 6.228 km/h Wilgotność: 96 %
Jakość powietrza
40 %
Nowy Targ
22 %
Zakopane
24 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 20 | 40 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 12 | 24 %
15.07.2009, 10:33 | czytano: 923

Młodzi hokeiści wrócili z obozu szkoleniowego

NOWY TARG. Grupa Juniorów Młodszych Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego w Nowym Targu wróciła z tygodniowego zgrupowania w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Zawodnicy przeszli cykl przygotowawczy pod kątem tegorocznych rozgrywek w lidze Juniora Młodszego.

Głównymi elementami, nad którymi pracowano była wytrzymałość, siła i dynamika. - Wszystko, co mieliśmy zaplanowane wykonaliśmy - mówi Łukasz Gil. - Uważam, że wszyscy przepracowali solidnie ten obóz - podsumowuje trener zespołu.

Teraz zawodnicy dostaną kilka dni wolnych, później wracają do treningów. Wszyscy liczą na jak najszybsze wejście na lód w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu,

Na zgrupowaniu Juniorów Młodszych w OPO w Cetniewie brali udział: Bryja Wojciech, Długopolski Dawid, Gacek Łukasz, Mielniczek Aleksander, Gaczoł Dariusz, Michalski Mateusz, Kapica Daniel, Krzysztofiak Andrzej, Jakubiec Jakub, Worwa Mateusz, Samolej Kacper, Zarotyński Damian, Pacyga Dawid, Hreśka Dawid, Wielkiewicz Filip, Kolasa Dawid, Wcisło Kamil, Wielkiewicz Patryk, Bryniarski Kamil, Bielak Bartłomiej, Mrugała Sebastian, Kaczorowski Maciej.

Źródło: www.podhale-hokej.pl

Reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas