Sobota, 28 maja
Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 7.452 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
Wiatr: 7.812 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 8.568 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 7.164 km/h Wilgotność: 95 %
Jakość powietrza
22 %
Nowy Targ
8 %
Zakopane
14 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 11 | 22 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 4 | 8 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
14.10.2010, 13:13 | czytano: 896

Ostrowsko: biblioteczne konkursy rozstrzygnięte

Edyta Ścisłowicz, Gabriela Luberda oraz Agnieszka Mazurek to zwyciężczynie dwóch wakacyjnych konkursów, które latem, dla swoich czytelników, zorganizowała Biblioteka Publiczna w Ostrowsku.

Zdj. Archiwum biblioteki
- Na pierwszy z nich pt. ,,Kolorowe przygody z książką” czworo czytelników przyniosło zdjęcie z ulubioną lekturą, a na odwrocie fotografii uzasadniło swój wybór - relacjonuje Monika Luberda - kierownik biblioteki. - Komisja postanowiła nagrodzić pierwszym miejscem Edytę Ścisłowicz za bardzo nietypowe uzasadnienie wyboru, a trzem siostrom - Agnieszce, Adrianie i Justynie Mazurek przyznać wyróżnienie za pomysłowe fotografie.

Drugi konkurs nosił tytuł ,,Radość wakacyjnych chwil” i wzięło w nim udział ośmioro dzieci, które malowały w bibliotece swoje wakacyjne przygody. Pierwsze miejsce zdobyły Gabriela Luberda i Agnieszka Mazurek, a wyróżnienia - Paulina i Andżelika Smardach.

Prace nagrodzonych czytelników można oglądać na stronie internetowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu z siedzibą w Waksmundzie (w zakładce galeria filii w Ostrowsku).

p/
Reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas