Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
12°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Clouds
12°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 76
Clouds
12°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 73
Clouds
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
14.09.2012, 23:50 | czytano: 737

Nowotarska szkoła otrzymała tytuł „Szkoły Humanitarnej”

NOWY TARG. "Szkoła Humanitarna" to projekt z zakresu edukacji globalnej, skierowany dla całej społeczności szkolnej. - Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Świętej Jadwigi Królowej realizowali działania na rzecz bardziej sprawiedliwego świata, zagłębiając zagadnienia globalnych współzależności w wymiarze społecznym, kulturowym, ekonomicznym i ekologicznym - wyjaśnia Piotr Mrugała, koordynator projektu.

Jak wyjaśnia - poprzez realizację tematów o dostępie do edukacji i wody uczniowie zapoznali się z kwestią problemu ludzi mieszkających w krajach globalnego południa oraz dowiedzieli się, że to my, ludzie bogatej północy, w ogromny sposób wpływamy na losy tych osób. Dzięki zdobytej wiedzy oraz doświadczeniu uczniowie mają szansę na zachowanie odpowiedzialnej postawy wobec zachodzących w świecie procesów oraz krytycznego spojrzenia na nie.

Projekt realizowała obecna klasa 3 F, a koordynatorem projektu był jej wychowawca, mgr Piotr Mrugała.

opr. s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij