Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Zakopane i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
12°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 73
Clouds
12°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
21.10.2012, 11:45 | czytano: 1296

Pole Nadziei w nowotarskiej SP nr 4 (zdjęcia)

arch. szkoły

NOWY TARG. Od wielu lat na terenie całej Polski powstają żonkilowe Pola Nadziei. Przypominają nam one o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Takie miejsce powstało również na terenie nowo otwartej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Nowym Targu.

To tutaj cała społeczność szkolna we współpracy z Parafią Brata Alberta na Niwie bardzo zaangażowała się w coroczną akcję zbierania funduszy na prowadzenie opieki hospicyjnej. Po raz kolejny uczniowie, jako wolontariusze, kwestowali i rozprowadzali cebulki żonkili – międzynarodowego symbolu przypominającego o ludzkim bólu i chorobie. Akcja ta, prowadzona w ramach współpracy z Fundacją Adama Worwy w Nowy Targu, już na trwałe wpisała się w kalendarz pracy uczniów, którym nie jest obojętny los ludzi chorych i umierających.

Wszystkim zaangażowanym w akcję uczniom składamy serdeczne podziękowania.

Nauczyciele B.Dudek i D.Piekarczyk

Źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij