Wtorek, 11 sierpień 2020, Imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
17°
Wiatr: 14.472 km/h Wilgotność: 85
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
16°
Wiatr: 2.664 km/h Wilgotność: 88
Clouds
13°
Wiatr: 3.096 km/h Wilgotność: 90
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
08.01.2013, 23:30 | czytano: 647

"Otwórzmy serca dla Bożej Dzieciny" - jesełka w wykonaniu uczniów z Krauszowa (zdjęcia)

arch. szkoły

LUDŹMIERZ. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Krauszowie zaprezentowali spektakl pt. „Otwórzmy serca dla Bożej Dzieciny”.

Współczesne jasełka pióra Renaty Lipkowskiej (scenariusz i reżyseria) stanowią ciekawą mieszankę humoru i zadumy nad naturą ludzką. Zabawna zamiana miejsc głównych postaci była okazją spojrzenia na siebie z innej perspektywy.

Niewątpliwą atrakcją były współczesne kolędy i piosenki świąteczne przygotowane pod kierunkiem Celiny Błaszczyk.

Miłośnicy folkloru góralskiego z przyjemnością wysłuchali i obejrzeli śpiewy i tańce przy wtórze dziecięco- młodzieżowej kapeli pod smyczkiem Włodka Majerskiego. Jasełka można było obejrzeć w Domu Podhalan w Ludźmierzu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się ks Prałat Tadeusz Juchas, księża i siostry Urszulanki z sanktuarium MB w Ludźmierzu, sekretarz Gminy Nowy Targ Beata Szewczyk, sołtysi Ludźmierza, Krauszowa, Długopola, dyrektorzy i nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Ludźmierzu oraz Szkoły Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Ludźmierzu.

Źródło: szkoła, opr. s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij