Poniedziałek, 17 maj 2021, Imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki
Szczawnica i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 67
Rain
12°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 67
Clouds
15°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 67
Clouds
16°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 73
Clouds
18°
Wiatr: 11.736 km/h Wilgotność: 65
Rain
14°
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 67
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
18.04.2016, 14:22 | czytano: 1207

Laureatka Konkursu Chemicznego z Goszczyńskiego z indeksem UJ

Zakończyła się kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jak co roku, uczniowie I LO im. S. Goszczyńskiego brali w nim udział. Tytuł laureata wywalczyła Klaudia Bednarczyk tegoroczna maturzystka, uczennica kl.III h. W ubiegłym roku Klaudia była laureatką konkursu dla uczniów klas drugich.

Rywalizacja była zacięta. W konkursie brało udział kilkaset osób z rejonu Małopolski - od Zakopanego przez Nowy Targ, Limanową ,Nowy Sącz, Tarnów, Olkusz , Wadowice...

Laureat konkursu, poza dyplomem, książką i satysfakcją, otrzymuje indeks na studia stacjonarne na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego na wybrane kierunki: chemia, chemia medyczna lub ochrona środowiska. Co wybierze Klaudia?!..

Opiekunem Klaudii Bednarczyk była mgr Justyna Pałka.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij