Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 5.436 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
14°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
14°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
16°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
15°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
12°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 88 %
22.12.2016, 21:39 | czytano: 1035

„Jasełka” we frydmańskim przedszkolu

arch. szkoły

W tradycję „jasełek” czyli udramatyzowanych teatralnych scen związanych z narodzeniem się Pana Jezusa pięknie wpisała się grupa pięciolatków z frydmańskiego przedszkola.

20 grudnia przed rodzicami, w obecności dyrektora szkoły, dzieci zaprezentowały interesujący program artystyczny. Niezwykła scenografia, świetnie wykonane stroje, długie dialogi bezbłędnie recytowane przez małych aktorów – wszystkie te elementy spektaklu wzbudziły uznanie widzów.

Słowa uznania należą się również opiekunce dzieci i reżyserowi Teresie Brynczka, która była zupełnie „niewidoczna” w czasie spektaklu, a to świadczy z kolei o pracy włożonej w czasie prób. Później składano sobie życzenia, pojawiły się również smaczne świąteczne wypieki przygotowane już przez rodziców.
`
źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij