Poniedziałek, 17 luty 2020, Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Rain
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
24.02.2017, 15:37 | czytano: 1144

Dni Otwarte w liceum Goszczyńskiego

Nowotarskie liceum otwiera swoje podwoje dla Gimnazjalistów i ich Rodziców. Społeczność uczniowska i grono profesorskie zaprasza uczniów klas III okolicznych gimnazjów do przyjścia i zapoznania się z ofertą „Goszcza”.

Goście będą mieli okazję poznać zabytkowe budynki, gdzie tradycja przeplata się z nowoczesnością- stary gmach kryjący nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, wyremontowaną salę gimnastyczną i nowe boisko, zapoznają się też z ofertą edukacyjną na nadchodzący rok szkolny. Licealiści jako przewodnicy, odpowiedzą na wszystkie pytania, a profesorowie zapraszają do zajrzenia na lekcje, które będą się w tych dniach odbywać. Atrakcją dnia będą lekcje chemii w zupełnie nowym laboratorium chemicznym.

Zapraszamy w poniedziałek, 27 lutego w godz. 12-15 oraz 21 marca w godz.10-15 i 25 kwietnia w godz.11-16.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij