W tym roku w nowotarskiej szkole aż 12 zespołów zgłosiło chęć udziału w konkursie i z ogromną pasją młodzież przystąpiła do realizacji swoich pomysłów w atmosferze gorączkowej, żeby nie powiedzieć - frenetycznej, rywalizacji i kreatywności.
Wyjątkowość tegorocznej edycji polega jednak i na tym, że tym razem II LO zaprosiło do udziału w festiwalu uczniów z całej Polski. Tym samym szkolne współzawodnictwo przekształciło się w konkurs o zasięgu ogólnokrajowym.
Jego finał zaplanowano na 6 kwietnia br. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli: Małopolski Kurator Oświaty, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, Centrum Badań Edukacyjnych i Kształcenia Ustawicznego Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Starosta Powiatu Nowotarskiego.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym Podhale24. Instytucją wspierającą jest również Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu.
Poniżej - zdjęcia z prac nad projektem.
opr.s/ zdj. arch. szkoły
Skontaktuj się z nami
+48 796 024 024
+48 18 52 11 355redakcja@podhale24.pl
m.me/portalpodhale24
Adres korespondencyjny
Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Informacje
Obserwuj nas



























