Czwartek, 13 maj 2021, Imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty
Czarny Dunajec i okolice
Rain
17°
Wiatr: 7.092 km/h Wilgotność: 97
Rain
16°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 97
Clouds
13°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 97
Rain
14°
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 96
Clouds
17°
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 92
Rain
11°
Wiatr: 5.364 km/h Wilgotność: 98
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
11.12.2018, 22:30 | czytano: 946

Przedszkole w Kacwinie integruje i bawi

zdj. Przedszkole w Kacwinie

Przedszkolaki z miejscowości Kacwin uczestniczą w projekcie zorganizowanym w ramach tegorocznej edycji programu FIO Małopolska Południe.

Grupa nieformalna Przedszkole na TAK we współpracy ze Stowarzyszeniem Gospodyń Wiejskich w Niedzicy zatroszczyła się o pożyteczne zorganizowanie czasu wolnego najmłodszych. Poprzez realizację działań projektowych m. in. zakupiono mnóstwo książek, zabawek oraz gier, które zapraszają dzieciaki do wspólnej zabawy. Ciekawym urozmaiceniem prowadzonych zajęć były spotkania, na które przychodzili specjalnie zaproszeni goście, którzy dzielnie odpowiadają na wszystkie zadawane pytania przedszkolaków.

Kontynuacją projektu są wizyty rodziców, którzy odwiedzają w przedszkolu swoje pociechy i uczestniczą we wspólnym głośnym - przedszkolnym czytaniu zakupionych książek. Dodatkową atrakcją - zadaniem jest zabranie do domu przedszkolnego misia oraz albumu i przeczytanie mu bajki wieczorem wspólnie z rodziną i wpis do pamiątkowego dziennika.

Takie właśnie pożyteczne wydarzenia działy się w przedszkolu w Kacwinie w ramach realizacji projektu pt. „Nasze Przedszkole – integruje i bawi”, w Gminie Łapsze Niżne. Mnóstwo frajdy, radosny zgiełk i uśmiechnięte dziecięce buzie to to, co lubimy najbardziej, dlatego dobrym naszym celem było organizowanie spotkań z książką dla dzieci.

źródło: przedszkole
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij