Nagrody dla uczennic Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 4.86 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
Wiatr: 4.788 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 4.896 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
Wiatr: 6.624 km/h Wilgotność: 97 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
32 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
16.12.2018, 18:20 | czytano: 1509

Nagrody dla uczennic Zespołu Szkół nr 1 im. Władysława Orkana (zdjęcia)

NOWY TARG. Uczennice technikum fotografii i multimediów Zespołu Szkół nr 1 im Władysława Orkana odebrały nagrody przyznane w konkursie fotograficznym: "Przechodniu powiedz Polsce, żeśmy polegli wierni w jej służbie - miejsca pamięci narodowej w Nowym Targu i na Podhalu" zorganizowanym przez Muzeum Podhalańskie.

zdj. Justyna Wilkus
zdj. Justyna Wilkus
Wręczenie miało miejsce w sali reprezentacyjnej Muzeum Podhalańskiego w obecności Burmistrza Miasta Nowy Targ - Grzegorza Watychy, przedstawiciela Rady Powiatu - Karola Skrzypca oraz Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Nowym Targu - ppłk Pawła Wójcika. Młodzieży z ZS 1 nagrody wręczyli burmistrz i kierownik muzeum dr Roberta Kowalski.

I miejsce zajęła Patrycja Kurowska z kl. II FL; III miejsce - Katarzyna Gietat z kl. III FM i Marcelina Zubek z kl. II FL. Wyróżnienia uzyskały dziewczyny z kl. II FL- Justyna Gąsienica, Marcelina Gołdyn, Maria Młynarczyk, Karolina Murzańska.

Wręczenie nagród było ono częścią uroczystego podsumowanie i zakończenie realizacji Programu edukacyjno-naukowego prowadzonego przez Muzeum Podhalańskie pod hasłem: „Zaginiony Legion Piłsudskiego. Kwatera wojenna z lat 1914-1923 w Nowym Targu”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w którym to programie uczestniczył Zespół Szkół nr 1 im Władysława Orkana w Nowym Targu. Nagrodzone prace można obejrzeć na pokonkursowej wystawie w Muzeum Podhalańskim.

źródło: szkoła, zdj. uczennica ZS 1 - Justyna Wilkus
Reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas