Czwartek, 20 czerwiec 2019, Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Zakopane i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clear
21°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
20.12.2018, 20:32 | czytano: 531

Święta tuż, tuż…

arch. szkoły

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu odbył się uroczysty Apel Wigilijny przygotowany i prowadzony przez uczniów z klasy II technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu pod opieką Zofii Wójtowicz, Joanny Sordyl i Adama Głodka.

Uczniowie przybliżyli zebranym tradycje bożonarodzeniowe i przedstawili wigilijną scenkę. Zaprezentowali również film przygotowany specjalnie na to wyjątkowe spotkanie. Film przedstawiał wywiady przeprowadzone wśród uczniów, nauczycieli i współpracowników szkoły dotyczące przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Apel zakończył się ciepłymi, świątecznymi życzeniami i ogłoszeniem wyników Szkolnego Konkursu Świątecznego na Ozdobę Bożonarodzeniową. Pierwsze miejsce zajęła klasa III TAK/TTW za wykonanie szopki drugie miejsce klasa I TŻiUG za piernikową chatkę, a trzecie miejsce klasa II TW za choinkę.

Nagrodę za najlepszą pracę indywidualną otrzymała Sandra Komperda z klasy I TAK, a indywidualne wyróżnienie Daria Łowicka z I TW.

Wesołych świąt – ZSCKR Nowy Targ.
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij