Czwartek, 20 czerwiec 2019, Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Nowy Targ i okolice
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clear
21°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 88
Clouds
21°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
23.12.2018, 15:18 | czytano: 610

Spotkanie wigilijne w krościeńskim liceum (zdjęcia)

zdj. Weronika Błażusiak

W Liceum im. Stefana Żeromskiego w Krościenku nad Dunajcem odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe całej społeczności szkolnej.

W spotkaniu udział wzięli przyjaciele liceum, emerytowani nauczyciele, dyrekcja szkoły, pracownicy, nauczyciele oraz uczniowie. Rozpoczęło się ono jasełkami przypominającymi historię przyjścia na świat Zbawiciela. Następnie przyszedł czas na składanie sobie życzeń oraz tradycyjne dzielenie się opłatkiem i śpiewanie kolęd. Kończący się rok 2018 to doskonały czas na podziękowanie wszystkim osobom, które wspierają działalność liceum- przyjaciołom szkoły, emerytowanym oraz obecnym nauczycielom i pracownikom. Dyrektor Robert Dębski w ramach podziękowania wręczył wszystkim tym osobom choinki wykonane własnoręczne przez uczniów LO. W tym dniu w liceum czuć było świąteczną, rodzinną atmosferę.

W.B
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij