Sobota, 25 maj 2019, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Szczawnica i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 43
Clouds
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
13.03.2019, 12:10 | czytano: 572

Antoni Bartoszko z II LO finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH”

arch. szkoły

Antoni Bartoszko - uczeń II Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej z klasy 2B, realizującej na poziomie rozszerzonym matematykę, geografię i język angielski, został finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z zakresu geografii z elementami geologii.

Akademia Górniczo Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie już po raz 12 zorganizowała ten prestiżowy konkurs. Zakres materiału z geografii z elementami geologii obejmuje następujące bloki tematyczne: nauki geograficzne w systemie nauk, źródła informacji o przestrzeni geograficznej, systemy przyrodnicze Ziemi oraz geografię fizyczną Polski. Opiekunem merytorycznym Antoniego jest mgr Joanna Bartoszko.

Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH” w roku akademickim 2018/2019 została objęta honorowym patronatem przez: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Edukacji Narodowej i Europejską Organizację Badań Jądrowych CERN w Szwajcarii.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
komentarze
Była uczennica13:20, 13 marca 2019
Gratulacje! mgr Bartoszko ma bardzo zdolne dzieci! A Antoni był małym chłopcem jak my chodziliśmy do licemum...13 lat temu!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij