Piątek, 26 kwiecień 2019, Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
Szczawnica i okolice
Clouds
25°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 37
Clouds
25°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 37
Clouds
26°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 37
Clear
26°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 28
Clouds
26°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 37
Clouds
24°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 37
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
09.04.2019, 11:28 | czytano: 664

Kiermasz Wielkanocny w Kościelisku (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej w Kościelisku odbył się Kiermasz Wielkanocny, zorganizowany przez uczniów i nauczycieli szkoły.

Ozdoby przygotowane zostały przez uczniów, ale też rodziców i nauczycieli. Dochód z sprzedaży był przeznaczony na wydatki danej klasy, np wycieczkę.

Osoby, które odwiedziły kiermasz oprócz świątecznych ozdób mogły kupić ciasta, desery, tosty czy gofry. Uczniowie sprzedający na kiermaszu mogli się podszkolić z rachunków i umiejętności handlowych.

pk/zdj. Barbara Hadowska
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij