Niedziela, 15 wrzesień 2019, Imieniny: Albina, Nikodema, Marii
Czarny Dunajec i okolice
Clear
20°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 45
Clear
20°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 45
Clear
21°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 45
Clear
21°
Wiatr: 27.72 km/h Wilgotność: 43
Clear
21°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 45
Clear
21°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 45
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
22.05.2019, 23:05 | czytano: 546

Uczniowie II LO w projekcie Małopolska Chmura Edukacyjna

arch. szkoły

Od początku roku szkolnego uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu biorą udział w różnych odsłonach projektu Małopolska Chmura Edukacyjna, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Jedną z form rozwijania kompetencji kluczowych młodzieży stanowią wykłady online z zakresu matematyki, organizowane przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie oraz z informatyki, których realizatorem jest Akademia Górniczo - Hutnicza w Krakowie. Dużym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty weekendowe odbywające się na terenie małopolskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Politechniki Krakowskiej, Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie czy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie z zakresu takich obszarów jak języki obce, biologia, chemia, geografia, przedsiębiorczość, jak również rozwijanie umiejętności pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy.

Udział w programie jest interesującą formą wzmocnienia edukacyjnego ważnych sfer rozwoju uczniów.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij