Sobota, 22 luty 2020, Imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
21.06.2019, 23:39 | czytano: 1016

Hotelarki z ZSE ponownie najlepsze (zdjęcia)

arch. szkoły

Grupa uczennic z klas trzecich o profilu hotelarskim uczestniczyła w zajęciach zamykających tegoroczną edycję zajęć online Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ramach projektu Modernizacji Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II.

Uroczyste wręczenie certyfikatów oraz wyróżnień miało miejsce na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
15 uczennic z klasy 3 a HOT i 3 b HOT pod opieką pana Sławomir Buźniaka przez cały rok szkolny uczestniczyło w kształceniu online w obszarze: język angielski zawodowy. Dziewczęta pilnie uczęszczały na zajęcia oraz wykonywały zadania domowe, zarówno te obowiązkowe jak i dodatkowe, mając świadomość, że dzięki temu zdobywają "akcje", które ostatecznie przełożą się na końcowy triumf.

Zajęcia w formie gry online, prowadzone przez panią Renatę Iwan z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, uświadomiły uczestniczkom projektu, że nauka w XXI wieku, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi takich jak questy, quizy online, platformy edukacyjne, chmury online, itp., potrafi przybrać bardzo atrakcyjną formę dla ucznia.
Dzięki ciężkiej pracy dziewczyn, które zdobyły największą ilość „akcji" spośród wszystkich szkół w grupie, Zespół Szkół Ekonomicznych okazał się bezkonkurencyjny.

Wszystkie uczennice biorące udział w projekcie otrzymały certyfikaty uczestnictwa, a Karolina Śmiałek, Magdalena Pluta i Natalia Stożek dodatkowo certyfikaty dla wyróżniających się uczestników za uzyskanie 3 najlepszych wyników w grupie. Ponadto, Karolina Śmiałek, jako zwyciężczyni gry w grupie RI II, została uhonorowana nagrodami rzeczowymi.
Warto nadmienić, że w 2018 roku grupa uczennic ZSE pod opieką pana Adama Liszki również zajęła I miejsce w swojej grupie, zatem ubiegłoroczny wynik został powtórzony i można zaryzykować stwierdzenie, że sukcesy w projekcie Małopolskiej Chmury Edukacyjnej powoli stają się tradycją w ZSE.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij