Poniedziałek, 25 maj 2020, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.11.2019, 12:19 | czytano: 221

Podsumowanie akcji "Odblaskowa Szkoła" w Szkole Podstawowej w Odrowążu

arch. szkoły

W Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Odrowążu odbyło się podsumowanie X edycji Małopolskiego Konkursu: „Odblaskowa Szkoła”. Uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z dzielnicowym Gminy Czarny Dunajec - Jackiem Chrzanowskim.

Spotkanie to zostało podzielone na trzy bloki: dla klas 0-III, IV-VI oraz VII-VIII.

Uczniowie mieli okazję utrwalić podstawowe zasady bezpieczeństwa na drogach. Zostały omówione zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Pan policjant zwrócił uwagę na niebezpieczne sytuację na drodze. Podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Starszym uczniom zostały przypomniane podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Dowiedzieli się o zagrożeniach czyhających w sieci oraz o tym, jak się przed nimi bronić. Młodzież dowiedziała się również o odpowiedzialności karnej małoletnich.
Z wielkim zainteresowaniem słuchali prelekcji, zadawali bardzo dużo pytań, na które otrzymywali odpowiedzi. Mamy nadzieję, że m.in. dzięki takim spotkaniom dzieci będą bardziej odpowiedzialne, co pozwoli unikać im wielu niebezpieczeństw i ustrzec się błędów a policjant będzie kojarzył się im jako osoba, do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Wszystkie dzieci otrzymały odblaski, a w tym dniu odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego: „Bezpieczeństwo – ważna sprawa!” oraz konkursu wiedzy o ruchu drogowym. Wszystkim laureatom wręczono dyplomy oraz nagrody.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij