Poniedziałek, 25 maj 2020, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.11.2019, 14:17 | czytano: 594

Kolejny rok realizacji międzynarodowego projektu w II LO w Nowym Targu

arch. szkoły

W II LO trwa realizacja kolejnego etapu projektu współfinansowanego ze środków programu Unii Europejskiej Erasmus+ „ART TЯA: od Art trailerów do nowych umiejętności i kompetencji lepiej odpowiadających rynkowi pracy i potrzebom społeczeństwa opartego na wiedzy”.

W ramach projektu uczniowie przygotowują filmy promujące wybrane dzieła malarskie lub obiekty architektoniczne charakterystyczne dla rodzimego dziedzictwa. Uczą się też pracy nad filmem i współdziałania w grupie. Istotną częścią projektu są również wyjazdy zagraniczne, podczas których uczestnicy mogą rozwijać swe kompetencje oraz spotkać się z rówieśnikami ze szkół partnerskich.

Pierwsze dwa miesiące nowego roku szkolnego upłynęły pod znakiem rekrutacji uczestników, poznawania stojących przed nimi zadań. Nowi uczniowie uczestniczyli między innymi w szkoleniu zorganizowanym przez starszych kolegów, warsztatach animacji poklatkowej prowadzonych przez Annę Jagodę Mrożek, wyjeździe edukacyjnym do Muzeum Narodowego w Krakowie. Przed nimi jeszcze sporo działań i wydarzeń, spośród których najwięcej ekscytacji budzą wyjazdy do Bułgarii, Austrii i Włoch.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij