Poniedziałek, 25 maj 2020, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Nowy Targ i okolice
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Rain
11°
Wiatr: 3.888 km/h Wilgotność: 85
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.11.2019, 20:50 | czytano: 717

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ w II LO

arch. szkoły

30 października 2019 r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Nowy Targ.

Przygotowania do wyborów, jak też samo głosowanie stanowiły bardzo ważną lekcję demokracji i praktycznej nauki działania na rzecz Małej Ojczyzny. Kandydaci w swoich programach wyborczych położyli szczególny nacisk na reprezentowanie interesów młodzieży wobec instytucji publicznych i pozarządowych oraz inicjowanie i promowanie działań o charakterze społecznym, kulturalnym, edukacyjnym, sportowym i ekologicznym.

Szkoła miała do obsadzenia 2 mandaty i otrzymali je Piotr Łacek i Piotr Wilczek. Czy zostaną wybrani - dowiemy się za kilka dni, po rozpatrzeniu ewentualnych protestów wyborczych.

Była to kolejna okazja do udziału w wyborach, po włączeniu się przez II LO w ogólnopolski projekt pt. "Młodzi głosują", tym razem uzupełniona o możliwość skorzystania z biernego prawa wyborczego przez mieszkańców Nowego Targu.

opr.s/ szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij