Czwartek, 04 czerwiec 2020, Imieniny: Franciszka, Karola, Gościmiła
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 6.012 km/h Wilgotność: 88
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
29.11.2019, 20:45 | czytano: 848

Szkoła Podstawowej nr 4 w Nowym Targu Mistrzem województwa małopolskiego

arch. szkoły

Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu zdobył tytuł Mistrza Małopolski w unihokeju.

Reprezentacja szkoły uczestniczyła w rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego. Tym razem zawody odbywały się w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców w unihokeju.

Nasza młodzież spisała się rewelacyjnie, nie zaznając goryczy porażki została Mistrzem Województwa Małopolskiego! W pokonanym polu zostały szkoły z Lubomierza, Bolechowic, Nowego Sącza oraz Zagórza. Tym samym SP4 uzyskała prawo do startu w finałowym turnieju Mistrzostw Polski, które najprawdopodobniej zostaną rozegrane w maju, w Elblągu .
Oczywiście już samo dotarcie poprzez eliminacje do finałów wojewódzkich można odbierać w kategoriach dużego sukcesu, a awans na Mistrzostwa Polski to swego rodzaju spełnienie marzeń naszych młodych sportowców.
Szkołę, pod kierownictwem mgr Karola Majewskiego reprezentowali uczniowie klas VIII a i VIII b w składzie: Patryk Garb (kapitan), Jakub Sawera, Mateusz Stołowski, Michał Bryniarski, Hubert Pasiut, Kamil Maślanka, Mateusz Czubernat, Daniel Leśniak, Przemysław Święchowicz oraz Przemysław Bełtowski.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
komentarze
Tola17:37, 2 grudnia 2019
Brawo Niwa :)
ja13:49, 2 grudnia 2019
super chłopcy
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij