Poniedziałek, 27 styczeń 2020, Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Mist
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 80
Clouds
-0°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-1°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
10.12.2019, 21:20 | czytano: 492

„Tak. Pomagam!” – ZSCKR Nowy Targ (zdjęcia)

arch. szkoły

W dniach 06-07 grudnia wolontariusze SKW „Caritas” działającego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Suskiego w Nowym Targu, uczestniczyli w XVII Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności, organizowanej przez Caritas Polska pod hasłem „Tak. Pomagam!”.

Wolontariusze przez dwa dni rozgrzewali serca darczyńców, którzy pragnęli podzielić się tym co najcenniejsze – DOBRYM GESTEM. Zebrana żywność trafi do potrzebujących rodzin uczniów z naszej szkoły i wszystkich tych, którzy z różnych przyczyn losowych znajdują się w trudnej sytuacji materialnej.

"Czas Bożego Narodzenia, to radosny czas, w którym nikt nie powinien się smucić i czuć samotnie. Dzielenie się dobrem, pozwala zapomnieć o trudnych chwilach i poczuć więź z bliźnimi. Serdecznie dziękujemy wszystkich wolontariuszom, darczyńcom, a Firmie „Supermarket Ryszard Steskal Nowy Targ” i „Biedronka”, za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki.
Oby ofiarowane dobro wróciło do Was podwójnie." - napisali wolontariusze z ZSCKR Nowy Targ.

źródło: szkoła
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij