Sobota, 04 kwiecień 2020, Imieniny: Izydora, Wacława, Platona
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Clouds
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Clouds
10°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 37
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 34
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
02.03.2020, 17:30 | czytano: 1645

Dziewczęta z Ekonomika wykazały się wiedzą

arch. szkoły

NOWY TARG. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych po raz kolejny znaleźli się w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Turystyce

Dnia 7 stycznia 2019 roku uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu: Edyta Rapacz i Oliwia Żółty z klasy IV wzięły udział w eliminacjach okręgowych VII Olimpiady Wiedzy o Turystyce, które odbywały się w Myślenicach. Przystąpiło do w nich 254 uczniów z całej Polski.

Zmagania przebiegały dwuetapowo i składały się z testu zawierającego 40 pytań z zakresu marketingu, geografii turystycznej, obsługi ruchu turystycznego i prawa w turystyce oraz etapu praktycznego, podczas którego zdający mieli opracować program i kalkulację wycieczki krajoznawczej po Lubelszczyźnie. Po ogłoszeniu wyników przez Komitet Główny Olimpiady okazało się, że do etapu centralnego zakwalifikowało się 30 najlepszych uczniów z całego kraju.

Wśród nich znalazły się obie uczennice ZSE. Finał olimpiady zaplanowano w dniach 1-4.04.2020 r. w Łodzi, która wpisuje się w tegoroczny temat przewodni olimpiady ”. Opiekunem merytorycznym uczniów jest Piotr Mrugała.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij