Sobota, 04 kwiecień 2020, Imieniny: Izydora, Wacława, Platona
Zakopane i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 29
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
06.03.2020, 09:47 | czytano: 1295

Krwi dawanie w ZSCKR (zdjęcia)

arch. szkoły

W ZSCKR im. A Suskiego w Nowym Targu odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. W wydarzeniu wzięło udział ponad 40 dawców. Udało się zebrać prawie 18 litrów tego cennego daru.

Dobrą atmosferę zapewniała bardzo sympatyczna załoga nowotarskiego RCKiK oraz sponsorzy posiłków i gadżetów. Ważnym akcentem był fakt, że oprócz uczniów, dawcami byli również absolwenci oraz pracownicy szkoły.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tej szlachetnej akcji, zwłaszcza dawcom zaczynającym swoją przygodę z krwiodawstwem, bardzo serdecznie dziękujemy.

Koło Honowowych Dawców Krwi w ZSCKR Nowy Targ
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij