Sobota, 04 kwiecień 2020, Imieniny: Izydora, Wacława, Platona
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
10°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
12°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 29
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Clouds
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 27
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.03.2020, 21:35 | czytano: 1183

Alicja Hryc z II LO - laureatką VI edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach

arch. szkoły

Uczennica klasy drugiej w II LO w Nowym Targu otrzymała tytuł laureata VI edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Biorąc pod uwagę szczególną sytuację w kraju spowodowaną zagrożeniem epidemiczny, Komitet Główny Olimpiady Wiedzy o Mediach zdecydował o ustaleniu listy laureatów na podstawie punktacji z eliminacji okręgowych.

Podczas eliminacji, które odbyły się w grudniu ubiegłego roku w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Alicja uzyskała jeden z najlepszych wyników.

Uczennica uczęszcza do klasy humanistycznej, w której realizowany jest autorski program nauczania języka polskiego z elementami dziennikarstwa. Klasa objęta jest objęta patronatem naukowym Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Opiekunem naukowym uczennicy jest dr Anna Miśkowiec.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
komentarze
znawca19:30, 30 marca 2020
Ideał.. Mądra i piękna..
mm12:33, 19 marca 2020
Gratulacje! I dodatkowe punkty za urodę!!!
MC09:13, 19 marca 2020
Brawo Alu! Gratulacje :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij