Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Zakopane i okolice
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 4.284 km/h Wilgotność: 85
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
05.05.2020, 14:19 | czytano: 2270

Uczniowie Goszczyńskiego w Finale Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

arch. szkoły

NOWY TARG. Sześcioro uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego zakwalifikowało się do Finału XVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. Awans do finału uczniowie uzyskali dzięki zdobyciu maksymalnych wyników punktowych w internetowym półfinale mistrzostw.

Do Finału XVII Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych zakwalifikowali się: Sylwia Bulanda (kl.1C), Barbara Borkowska (kl.1C), Łukasz Domalik (kl.2C), Karol Dzielski (kl.1C), Aleksandra Rak (kl.1C), Jakub Ścisłowicz (kl.1C).
Opiekunem uczniów jest mgr Krystyna Podkanowicz

Społeczność Goszczyńskiego składa serdeczne podziękowanie dla Towarzystwa Bursy Gimnazjalnej, za sfinansowanie opłaty startowej uczniów w mistrzostwach – nie zawiedli.

Finał Mistrzostw GMiL miał się odbyć we Wrocławiu w dniach 9-10 maja br. Ze względu na obecną sytuację organizatorzy Mistrzostw GMiL rozważają przeprowadzenie poprzez internet.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
komentarze
123?12:27, 6 maja 2020
Kiedy wreszcie lekcje fizyki beda online?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij