Niedziela, 27 wrzesień 2020, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 87
Clear
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 88
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
22.05.2020, 10:47 | czytano: 1347

Maturzystów powitają nie tylko kwitnące kasztany, ale i kaktusy

arch. szkoły

"Postanowiliśmy, że nie będziemy szukać w kalendarzu specjalnej daty tylko już dziś wszystkim przesyłamy nasze kwiaty" - napisali do nas przedstawiciele Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.

Z tęsknoty za uczniami, nauczycielami i za wyjątkową atmosferą panująca w szkole w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu cudownie zakwitły kaktusy. I wcale nie chodzi tu o drobne kwiatuszki. Ozdobą kaktusów doniczkowych są piękne, wyraziste kwiaty.

Ten rok jest wyjątkowy, dlatego my również nietypowo wkrótce powitamy absolwentów na egzaminie maturalnym. Zamiast kwitnących kasztanów będą powitalne kwitnące kaktusy, które iście po królewsku prezentują się na szkolnych parapetach.

Ciepło pozdrawiamy wszystkich nauczycieli i uczniów szkoły. Mamy nadzieję, iż wkrótce osobiście przekonają się, że kwiaty naprawdę tak pięknie zakwitły z tęsknoty za nimi.

Szczególne, kwiatowe pozdrowienia kierujemy również w stronę absolwentów szkół podstawowych. Wszystkim, którzy chcieliby w przyszłości poznać atmosferę naszej szkoły na Kokoszkowie oraz przekonać się jak gotujemy, jak dbamy o zwierzęta i jak pielęgnujemy kwiaty zachęcamy do składania wniosków o przyjęcie do ZSCKR w terminie od 16 czerwca 2020 r.

Zapraszamy do technikum kształcącego w zawodach: technik weterynarii, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii żywności, technik agrobiznesu, technik architektury krajobrazu, technik turystyki na obszarach wiejskich. Prowadzimy również nabór do Branżowej szkoły I stopnia kształcącej w zawodzie kucharz.
Poszukiwaczy wiedzy, umiejętności praktycznych i dobrego klimatu zapraszamy do nas….

- Z kwiatowym pozdrowieniem z Kokoszkowa - ZSCKR Nowy Targ"
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij