Wtorek, 07 lipiec 2020, Imieniny: Estery, Metodego, Kiry
Szczawnica i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 51
Clouds
18°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 51
Clouds
18°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 51
Clouds
19°
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 55
Rain
19°
Wiatr: 16.092 km/h Wilgotność: 56
Clouds
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 51
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.06.2020, 16:59 | czytano: 356

Wirtualny dzień otwarty Turystyki i Rekreacji PPUZ

W tym roku, dzień́ otwarty na kierunku Turystyka i Rekreacja w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbywa się̨ w nietypowej – bo w wirtualnej rzeczywistości.

Skierowany jest przede wszystkim do maturzystów, którzy w ten sposób mogą dowiedzieć się̨ dlaczego warto rozpocząć́ studia na kierunku „Turystyka i Rekreacja” w PPUZ w Nowym Targu oraz jaką ofertę̨ przygotowaliśmy na rok akademicki 2020/2021.

Wystarczy wejść na ten link by krok po kroku odkrywać interesujące zagadnienia.

Przedstawiamy także film, który w niespełna 3 minuty przybliży najważniejsze kwestie dotyczące studiów na kierunku „Turystyka i Rekreacja” w PPUZ:Wszystkich rządnych przygoda odkrywców zapraszamy na QUEST po Nowym Targu. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie poniżej:Wirtualny dzień́ otwarty oraz Quest po Nowym Targu powstał we współpracy studentów i wykładowców kierunku turystyka i rekreacja PPUZ w Nowym Targu.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Absolwent22:55, 18 czerwca 2020
Fajny pomysł, super inicjatywa.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij