Wtorek, 07 lipiec 2020, Imieniny: Estery, Metodego, Kiry
Zakopane i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 45
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 45
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 45
Clouds
18°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 63
Rain
18°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 59
Clouds
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 45
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.06.2020, 14:10 | czytano: 1245

Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 w Nowym Targu zaprasza

NOWY TARG. Zespół Placówek Szkolno - Wychowawczo opiekuńczych namawia do podjęcia nauki w Branżowej Szkole I stopnia.


Priorytetem w działalności Branżowej Szkoły I stopnia Nr 5 jest kształcenie praktyczne i przygotowanie młodzieży do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe oraz samodzielne funkcjonowanie w środowisku społecznym. W naszej placówce działa również Szkoła Przysposabiająca do Pracy, która przeznaczona jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężonymi, którzy ukończyli szkołę podstawową. Uczeń może kontynuować naukę w tego typu szkole do ukończenia 24 roku życia. Kształcenie dostosowane jest do możliwości psycho-fizycznych uczniów oraz do ich potrzeb edukacyjnych.

Więcej informacji po kliknięciu tutaj.

źródło: szkoła
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij