Środa, 28 październik 2020, Imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy
Nowy Targ i okolice
Clear
14°
Wiatr: 24.156 km/h Wilgotność: 2
Clear
12°
Wiatr: 24.156 km/h Wilgotność: 2
Clear
17°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 74
Clear
17°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 52
Clouds
16°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 74
Clear
15°
Wiatr: 5.796 km/h Wilgotność: 61
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
26.08.2020, 10:42 | czytano: 1140

Studiuj w Nowym Targu

Podjęcie ambitnej pracy, w większości przypadków, wymaga zdobycia odpowiednich kwalifikacji, w tym naukowego tytułu. Swoją zawodową przyszłość warto starannie zaplanować już na etapie wyboru kierunku studiów. W ofercie edukacyjnej Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu jest aż 15 propozycji ścieżek zawodowej kariery.

Nowoczesne kształcenie wymaga odpowiednio przygotowanego zaplecza dydaktycznego. Warunki studiowania w PPUZ są znakomite. Uczelnia może pochwalić się nowoczesną i systematycznie poszerzaną bazą dydaktyczną, z aulą na 600 miejsc, biblioteką, rozgłośnią radiową i studiem rysunkowym oraz wyposażoną w profesjonalny sprzęt salą przeznaczoną dla studentów filologii angielskiej, m.in. specjalności tłumaczeniowej. Chlubą PPUZ są również laboratoria: chemiczne, kosmetologiczne, a także sale: kinezyterapii, fizjoterapii i resuscytacji. Dzięki współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 utworzono Centrum Symulacji Medycznej. Realizacja projektu pochłonęła ponad 3 mln zł. Kariera zawodowa nie musi być marzeniem, może być dobrze skonstruowanym planem na przyszłość.

Podhalańska Uczelnia umożliwia swoim studentom zdobycie nie tylko podstaw teoretycznych do wykonywania upragnionego zawodu, ale również tak ważną w obecnych czasach praktykę. Wymarzone miejsce pracy może stać się osiągalne już na studiach, początkowo w charakterze studenta, a następnie – pracownika. Wszystko zależy od wykazanej inicjatywy i zaangażowania. Studia dają klucz, to od nas zależy, w jaki sposób go wykorzystamy.

Warto wspomnieć, że studia w Nowym Targu to nie tylko wykłady i ćwiczenia – to także aktywność fizyczna, kultywowanie podhalańskich tradycji oraz rozwijanie pasji. Studenci mogą m.in. wstąpić do Akademickiego Związku Sportowego, skorzystać z oferty Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu lub stać się członkami Uczelnianego Zespołu Góralskiego Młode Podhale.

W ofercie edukacyjnej Uczelni znajdują się obecnie następujące kierunki:
• architektura (I i II stopnia),
• bezpieczeństwo narodowe (I stopnia),
• dietetyka (I stopnia),
• dziennikarstwo (I stopnia) - NOWOŚĆ,
• finanse i rachunkowość (I stopnia oraz I stopnia studia dualne),
• rachunkowość i analityka ekonomiczna (II stopnia) - NOWOŚĆ,
• filologia angielska (I i II stopnia),
• fizjoterapia (jednolite studia magisterskie oraz II stopnia)
• gospodarka przestrzenna (I stopnia),
• kosmetologia (I i II stopnia),
• pielęgniarstwo (I i II stopnia),
• praca socjalna (I stopnia),
• ratownictwo medyczne (I stopnia),
• sport (I stopnia),
• turystyka i rekreacja (I i II stopnia).

Więcej informacji na temat oferty rekrutacyjnej znajduje się tutaj (http://www.ppuz.edu.pl/dla-kandydata.html) oraz w Dziale Nauczania nr tel. 18 26 107 12, 18 26 10 702, 18 26 10 740.

źródło: PPUZ
najnowsze informacje
komentarze
Student201700:31, 4 września 2020
Uczelnia którą można zakończyć tylko papierkiem z I stopnia to kpina. Lepiej od razu jechac w Polske i nie robić tu studiow na pół gwizdka.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij