Środa, 28 październik 2020, Imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy
Szczawnica i okolice
Clear
14°
Wiatr: 19.296 km/h Wilgotność: 2
Clear
13°
Wiatr: 19.296 km/h Wilgotność: 2
Clear
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Clear
15°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 75
Clouds
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Clear
15°
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 78
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
03.09.2020, 19:10 | czytano: 1457

Nowy rok szkolny w "Rolniku" rozpoczęto uroczyście (zdjęcia)

arch. szkoły

W salach, z podziałem na roczniki, bez uroczystości na sali gimnastycznej – inaczej, a jednak uroczyście rozpoczęto rok szkolny 2021/2021 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Augustyna Suskiego w Nowym Targu.

Różnie szkoły radzą sobie z trudną sytuacją epidemiczną, my zrobiliśmy to właśnie tak - korzystając z dostępnych mediów, zachowując bezpieczne odstępy i unikając przepełnienia w pierwszym dniu nowego roku szkolnego.

Podczas prezentacji, wyświetlanej w poszczególnych klasach, uczennice klasy 4 technikum kształcącego w zawodzie technik technologii żywności oraz pan dyrektor Łukasz Fudala powitali całą społeczność szkolną – uczniów, nauczycieli, rodziców oraz obsługę. Szczególnie cieszymy się z dołączenia do nas pierwszoklasistów – liczymy, że nasz szkoła stanie się i Waszą. Czwartoklasistom życzymy ukończenia szkoły i powodzenia na najtrudniejszym do tej pory egzaminie. A wszystkim bez wyjątku frajdy ze zdobywania i poszerzania wiedzy, rozwijania własnych umiejętności, czasu spędzanego w gronie rówieśników, nowych znajomości i przyjaźni...

Ale pierwszy września to również rocznica wybuchu drugiej wojny światowej – koniec wakacji okazał się początkiem trwającego prawie sześć lat koszmaru. Śmierci, zniszczenia, nieustannego strachu… Pamiętajmy, że wojna pochłonęła 60 mln istnień ludzkich, w większości cywili, rozstrzelanych, zagłodzonych, dręczonych chorobami. Pamiętajmy o tych, którzy w koszmarze wojny pozostali ludźmi, o tych, dzięki którym koszmar dobiegł końca. Chwała bohaterom!

ZSCKR Nowy Targ
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij